aboutus

Wuxi Yushun Metallurgical Technology Co., Ltd.

Wuxi Yushun Metallurgical Technology Co., Ltd. Wuxi Yushun Metallurgical Technology Co., Ltd. Wuxi Yushun Metallurgical Technology Co., Ltd.
1 2 3
Rodzaj działalności: Producent
Eksporter
Rynek Główny: Wschodnia Europa
Azja Południowo-Wschodnia
marki: Yushun
Ilość pracowników: 100~200
Coroczne wyprzedaże: 5000,000-10,000,000
Rok założenia: 2019
pc Export: 80% - 90%
O nas
Wprowadzenie

Wuxi Yushun Metallurgy Technology Co., Ltd jest kompleksowym przedsiębiorstwem integrującym badania naukowe i rozwój, projektowanie inżynieryjne, integrację systemów, instalację sprzętu, obsługę sprzedaży, obsługujemy liczne przedsiębiorstwa hutnicze w kraju i za granicą.Główne projekty obejmują projektowanie i produkcję technologii, maszyn, płynów, sterowania elektrycznego dla urządzeń do produkcji stali, urządzeń do walcowania stali i głębokiej obróbki stali.

 

Mamy specjalistów z pokrewnej dziedziny, doświadczonych techników inżynierskich z instytutu projektowego i badawczego, przedsiębiorstwa hutniczego i stalowego, możemy łączyć badania i rozwój z krajowymi doskonałymi przedsiębiorstwami z dobrą technologią i bogatym praktycznym doświadczeniem w przemyśle metalurgicznym, dostosowywać konfiguracje wysokiej, średniej i niskiej jakości linii produkcyjnej lub pojedynczego sprzętu, zapewniamy ogólny projekt do wytapiania, ciągłego odlewania i walcowania stali, aby spełnić wymagania produkcyjne o niskim zużyciu energii i wysokiej wydajności, możemy również zakontraktować projekt pod klucz.

 

Wuxi Yushun Metallurgy Technology Co., Ltd przyjmuje koncepcje „najpierw klient, oparte na technologii” i spełnia wymagania klienta, w tym projektowanie, produkcję, instalację, wskazówki przedsprzedażne i obsługę posprzedażną.

Wybór Wuxi Yushun Metallurgy Technology Co., Ltd jako partnera oznacza wybór zaufania i gwarancji, możemy pomóc w rozwoju Twojej kariery, współpracujmy i wspólnie kreujmy przyszłość.Z poważaniem witam Twoją obecność i przewodnictwo.

 

Spotkanie z klientem

Chiny Wuxi Yushun Metallurgical Technology Co., Ltd. profil firmy 0

Chiny Wuxi Yushun Metallurgical Technology Co., Ltd. profil firmy 1

Chiny Wuxi Yushun Metallurgical Technology Co., Ltd. profil firmy 2

Historia

Nasza firma na przestrzeni lat wszechstronnie rozszerzyła możliwości badawczo-rozwojowe, techniki wytwarzania i technologie wytwarzania, a produkty naszej firmy zostały szeroko przyjęte i docenione przez klientów w kraju i za granicą, osiągając ponadprzeciętne wyniki sprzedażowe.

Trzymamy się zasad działania, zarządzania i obsługi „najpierw klient, opartych na technologii”, stale doskonaląc zdolność do innowacji technologicznych i modernizacji struktury produktów w celu maksymalnego zaspokojenia różnych potrzeb proponowanych przez klientów.

Usługa

Posiadamy profesjonalny zespół doświadczonych techników inżynierskich z instytutu projektowego i badawczego, przedsiębiorstwa hutniczego i stalowego, możemy łączyć badania i rozwój z krajowymi doskonałymi przedsiębiorstwami z dobrą technologią i bogatym praktycznym doświadczeniem w przemyśle metalurgicznym, dostosowywać konfiguracje wysokiej, średniej i niskiej jakości linia produkcyjna lub pojedynczy sprzęt, zapewniają ogólny projekt do wytapiania, ciągłego odlewania i walcowania stali, aby spełnić wymagania produkcyjne dotyczące niskiego zużycia energii i wysokiej wydajności, możemy również zakontraktować projekt pod klucz.

Dyskusja z naszymi klientami

Chiny Wuxi Yushun Metallurgical Technology Co., Ltd. profil firmy 0Chiny Wuxi Yushun Metallurgical Technology Co., Ltd. profil firmy 1Chiny Wuxi Yushun Metallurgical Technology Co., Ltd. profil firmy 2

Nasz zespół

Posiadamy profesjonalnych techników specjalizujących się w topieniu, metalurgii, odlewaniu, obróbce cieplnej, kontroli fizykochemicznej, obróbce skrawaniem i procesie walcowania.

W przeszłości, teraźniejszości lub przyszłości zawsze pracujemy sumiennie, a dążenie do „tworzenia najbardziej wartościowych klientów” jest naszym wspólnym dążeniem do ostatecznego celu.

Szczegóły kontaktu